• O firmie

  • Kontakt

  • Szkolenia

  • Aktualności

Szkolenia zamknięte na zlecenie firm - 2017

* szczegółowe informacje dot. szkoleń zamkniętych (tematyka, ramowe programy, odpłatność itp.) znajdziecie Państwo w informatorze  załączonym na dole tej strony (w pliku pdf)

* zapraszamy do poznania klientów naszych szkoleń zamkniętych i ich listów referencyjnych (zobacz plik pdf na dole tej strony)

* w 2017 roku proponujemy Państwu kilkadziesiąt tematów szkoleń zamkniętych oferowanych w wyjątkowych, promocyjnych cenach ! Prowadzą je doświadczeni, profesjonalni trenerzy, otrzymujący od uczestników dotychczasowych szkoleń najwyższe oceny oraz najlepsze opinie od  firm, dla których pracują. Nie przepłacaj - u nas otrzymasz najwyższej jakości produkty szkoleniowe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

*  W  bieżącym roku  odpłatność za przygotowanie i przeprowadzenie najwyższej jakości wybranego szkolenia zamkniętego zaczyna się już od kwoty  1960  zł brutto za 1 dzień szkoleniowy.

* szczególnej uwadze polecamy nowatorski projekt szkoleniowy "AKADEMIA LIDERÓW - jak tworzyć innowacyjne zespoły i skutecznie nimi kierować" -    zobacz plik pdf na dole strony

* wszelkie, potrzebne informacje otrzymacie Państwo dzwoniąc lub wysyłając maila do nas:  tel.  502 398 058 lub  504 27 19 48

 email:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolenia zamknięte adresowane do następujących grup menedżerów, specjalistów  i pracowników:

√ związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi; procesami produkcyjnymi i wspomagającymi produkcję; odpowiadających za sprzedaż, marketing i obsługę klienta, oraz do specjalistów i menedżerów zajmujących się szkoleniami dla pracowników (zwłaszcza prowadzących szkolenia produktowe)

* szczegółowe informacje dot. tematów realizowanych szkoleń zamkniętych, znajdziecie Państwo w  informatorze zamieszczonym na dole ( w pliku pdf) Korzyści, które uzyskacie Państwo zamawiając u nas szkolenie zamknięte, związane są nie tylko z wyższą efektywnością takiego szkolenia (w porównaniu ze szkoleniem otwartym), lecz także z oszczędnością pieniędzy i czasu:

* już dla 4 pracowników warto zorganizować szkolenie zamknięte ponieważ jego koszt może być niższy niż wysłanie tych osób na szkolenie otwarte

* nasz trener poprowadzi szkolenie zamknięte w siedzibie Państwa firmy lub w innym dogodnym dla Państwa  miejscu

* ustalimy także najkorzystniejszy dla Państwa termin szkolenia

* w przypadku szkoleń wyjazdowych możemy zająć się także wyborem miejsca oraz organizacją noclegów i wyżywienia.

Niżej, w załącznikach pdf, znajdziecie Państwo wiele konkretnych i użytecznych informacji dot. tematyki i promocyjnych, atrakcyjnych cen za szkolenie zamknięte.