• O firmie

  • Kontakt

  • Szkolenia

  • Aktualności

Szkolenia otwarte w promocyjnych cenach

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY PAŃSTWA  NA SZKOLENIA OTWARTE.
*wykaz wszystkich szkoleń oraz terminarz realizacji znajdziecie Państwo w załączonym na dole strony (plik pdf) tzw. małym informatorze
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku 2017 obniżyliśmy odpłatność za szkolenia otwarte  od 20 %  do  40%*

*Jedynym warunkiem skorzystania z promocyjnej, obniżonej od 20% do 40%  odpłatności,  jest przysłanie zgłoszenia na wybrane przez Państwa szkolenie na 20 dni przed jego rozpoczęciem.

Chcesz się dowiedzieć jak możesz wydać mniej pieniędzy i przeszkolić więcej osób 

*wysyłając np. na wybrane 2-dniowe szkolenie 3  osoby z Twojej firmy,  uzyskasz 40% rabat za ich udział. Zamiast zapłacić np. 1290 zł brutto  za każdą osobę,  zapłacisz tylko 775 zł brutto za udział każdego pracownika w 2-dniowym szkoleniu . Dzięki rabatowi koszt przeszkolenia 4 osób wyniesie  tylko 3100 zł brutto a nie 5160 zł.   Oszczędzasz 40 %, czyli 2060 zł.

*masz tylko 1 osobę na wybrane szkolenie a chciał(a)byś skorzystać z rabatu 20% lub 40% ?  Jest na to sposób.

Spróbuj znaleźć dodatkową osobę (osoby) w innej, zaprzyjaźnionej firmie a następnie wpisz w formularzu zgłoszenia na szkolenie (w rubryce „uwagi”) następującą informację    „Przy wyliczeniu kosztu szkolenia proszę uwzględnić zgłoszenie  (wpisz liczbę)  osób z firmy (podaj nazwę firmy)”

Uzyskanie stosownego rabatu dotyczy tylko zgłoszenia na to samo szkolenie.

 Nie przepłacaj! Oferujemy Ci sprawdzone szkolenia najwyższej jakości,

w najkorzystniejszej na rynku cenie, prowadzone przez profesjonalnych, doświadczonych trenerów.  Jako dowód zamieszczamy na dole tej strony j listy referencyjne z firm, dla których realizowaliśmy szkolenia w latach 2011 -2015.


1.Oferowany pakiet szkoleń został zbudowany w oparciu o analizę wyników -przeprowadzonych w  1. kwartałach  2013 i 2014 - badań dotyczących  potrzeb szkoleniowych firm w trudnych czasach. Chcemy wesprzeć menedżerów i pracowników w rozwoju tych umiejętności, których znaczenie staje się najważniejsze w nadchodzących czasach.

Korzyści, które przynoszą nasze szkolenia, mają dwa wymiary.

• Dla uczestników – to nabycie umiejętności skuteczniejszych działań na coraz trudniejszym  rynku, zwiększenie ich efektywności  dzięki profesjonalizacji  i  redukcji kosztów  ich działań.

Dla firm – to szansa na obronę swojej pozycji rynkowej w trudnych czasach poprzez poprawę rentowności i konkurencyjności. Proponowane szkolenia przyczyniają się znacząco do budowy efektywnych programów oszczędnościowych w przedsiębiorstwie.


2. Nasze szkolenia mają wyłącznie charakter warsztatowo-treningowy.

Dzięki temu każdy uczestnik ma niepowtarzalną okazję do poznania podczas szkolenia praktycznych  sposobów poprawy skuteczności swoich działań   oraz nauczenia się stosowania ich w swojej praktyce zawodowej.

Dodatkową korzyścią jest możliwość konsultacji przez uczestników z trenerem/ekspertem prowadzącym zajęcia stosowanych lub projektowanych w ich firmach rozwiązań.Zobacz nasze ceny w kalendarzu szkoleń otwartych  zamieszczonym na dole strony w pliku pdf  w tzw. małym informatorze

  • Od roku 2000 wspieramy rozwój firm, skutecznie pomagając w rozwoju kompetencji pracowników i kadry.

  • Dokładamy najwyższej staranności, by nasi klienci zawsze otrzymali to, czego potrzebują. Dzięki temu lista zadowolonych uczestników naszych szkoleń liczy już ponad  9000 pracowników i menedżerów, reprezentujących prawie 1000 firm.

  • Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych, doświadczonych trenerów. Dzięki temu możemy zawsze dać Państwu gwarancję, iż nasze szkolenie będzie odznaczało się najwyższą jakością i efektywnością.

  • Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia otwarte. Są wśród nich zarówno tzw. szkolenia dłuższe, należące do grupy szkoleń polsko-niemieckich (typu studium menedżerskie), jak i szkolenia krótkie trwające zwykle 2 dni.


Szczegółowy wykaz i pełne informacje dotyczące krótkich szkoleń otwartych (kalendarz, programy, formularz zgłoszeniowy) znajdziecie Państwo w zakładce po lewej stronie w punktach od 2 do 5.


Na dole tej strony znajdziecie Państwo:

1) informator o wszystkich szkoleniach (otwartych i zamkniętych)  realizowanych w wyjątkowych, promocyjnych cenach w roku 2017 ( w pliku  pdf )

2) formularz zgłoszenia udziału w szkoleniu otwartym

3) fragmenty listów referencyjnych z lat 2011-2016


Z przyjemnością i szybko odpowiemy na wszelkie Państwa PYTANIA dotyczące szkolenia otwartego i/lub zamkniętego poprzez drogę telefoniczną (tel. 502 398 058 lub  504 27 19 48)    bądź mailową:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.